Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Digjet parcela me rrush në Berat, policia në kërkim të autorit

Në një parcelë të mbjellë me fidanë rrushi mësohet që të ketë rënë zjarr. Flakët kanë nisur rreth orës 16:45, tek ish-pjeshkorja, në lagjen Uznovë.

Mësohet po ashtu se si pasojë e zjarrit është djegur një sasi me fidanë rrushi.

Në vendin e incidentit kanë mbërritur forcat zjarrfikëse të cilat kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit .

Po punohet për kapjen e autorit të zjarrveniës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet