Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Champions League nderon Maradonën, një minutë heshtje për legjendën

Champions League është solidarizuar menjëherë duke shprehur nderimin dhe respektin për legjendën e futbollit, Diego Armando Maradona.

Në të gjitha ndeshjet e sotme në CHL, do të ketë nga një minutë heshtje për Maradonën.

Të parat e filluan sfidat Borussia Monchengladbach- Shakhtar Donetsk dhe Olympiacos- Manchester City.

Formati më i lartë i futbollit europian për klube do të nderojë sot në të gjitha sfidat teksa luhen përballje të rëndësishme si Inter- Real Madrid, Liverpool-Atalanta apo Bayern- Salzburg.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet