Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Berisha publikon videon: Policia kap me forcë qytetarin vetëm për maskën

Ish- Kryeministri Sali Berisha, ditën e sotme ka ngritur një denoncim.

Ai ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shihet se si policia sillet ashpër me një qytetar vetëm se ky i fundit nuk ka vendosur maskën.

Në vidoe shihet se policia zihet me qytetarin dhe një moment ai e kap me forcë për ta futur në makinë.

Ndërkohë Berisha krahas videso shkruan se një sjellje e tillë ndaj qytetarit është çnjerëzore. Ai shkruan se dënon me forcë sjellen e tillë të uniformave blu mandje i cilëson si banditë.

https://www.facebook.com/watch/?v=386984805828280

“Sjella shtazore e narkopolicise ndaj qytetarit vetem per masken.

Denoj me ashpersine me te madhe kete sjellje çnjerezore te banditeve me uniforme te narkoshtetit. sb”- shkruan ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet