Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Babagjyshi do të vijë edhe këtë vit”, Johnson qetëson fëmijët në Britani

Pa kufizime për Krishtlindjet përkundër urgjencës Covid-19.

Për t’i qetësuar fëmijët britanikë, të shqetësuar për dhuratat, është vetë kryeministri Boris Johnson, me një “cicërimë” në përgjigje të shumë letrave të mbërritura në Downing Street mbi këtë temë.

“Monti, i cili është 8 vjeç, më shkroi për të pyetur nëse Babagjyshi i Vitit të Ri do të ishte në gjendje për t’i sjellë dhuratat këtë vit”, shkruan Johnson.

“Unë kam pasur shumë letra si këto dhe kështu bisedova me të ekspertë dhe tani mund t’ju siguroj se Babagjyshi i Vitit të Ri do të jetë në gjendje të shpërndajë dhurata edhe këto Krishtlindje!”, përfundon ai.

Kryeministri Johnson është babai i të paktën 5 fëmijëve gjatë jetës së tij, e shënuar nga dy martesa dhe disa marrëdhënie, për të cilat vetëm në vitin 2020 iu shtua edhe i gjashti, Wilfred.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet