Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Almeda Abazi jep lajmin e bukur: Mezi pres…

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmi është bërë i ditur pak minuta më parë nga vetë Abazi, e cila në një postim në Instagram, shkruan:

“Bebi numër 2 në pritje. Mezi presim të të takojmë”, krahas tre fotografive me partnerin, duart e të cilit qëndrojnë mbi barkun e tij.

Almeda dhe Tolgahan janë prindër të një vogëlushi, Efehanit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet