Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

5 plumba makinës në Elbasan pas sherrit, 1 person niset me urgjencë drejt spitalit të Tiranës

Një person i cili ndodhej në makinën “Mazda” drejt të cilës Ervis Çaushllari ka qëlluar me 5 plumba pas sherrit me shoferin, është plagosur.

I plagosuri është nisur me urgjencë drejt spitalit të Tiranës për të marrë ndihmë mjekësore. Nuk dihet se sa persona kanë qenë ekzaktësisht në makinë në momentin që është qëlluar me armë, por deri më tani raportohet vetëm për një të plagosur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet