Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrau shokun se i kërkoi borxhin, Gjykata dënon me 30 vite burg Islam Mylkajn

Gjykata e Tiranës dënon me 30 vite burg Islam Mylkaj, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit.

Myrtaj u shpall i fajshëm për “vrasje me paramendim” dhe “armembajtje pa leje”. Krimi ndodhi ne 16 mars 2019 tek Liqeni Artificial në Tiranë. Në gjykim Baçinozi shfaqi pendesë për krimin, por mohoi te kishte paramendim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet