Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Talenti shqiptar shënon gol ndaj Juventusit

Sulmuesi shqiptar, Myrto Uzuni ka shënuar kundër Juventusit në ndeshjen e vlefshme për grupet e Champions League.

Ferencvaros ka kaluar në avantazh i pari në Torino ndaj Juventusit, por Cristiano Ronaldo barazoi në minutën e 35-të.

Futbollisti shqiptar nga Berati përfitoi nga një vendosje e gabuar në mbrojtje e bardhezinjve dhe arriti ta dërgojë topin prapa shpinës së Szczesny në minutën e 19.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet