Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkeli masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, kapet nga policia 54-vjeçari në Berat

Berat- Një 54-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga polica e Beratit.

I arrestuari është E. D., 54 vjeç, banues në Berat, i është vënë në pranga për shkak se akuzohet se ka shkelur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” dhe është kapur nga shërbimet e Policisë jashtë ambienteve të banesës.

Njoftimi i policisë:

Nga specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit E. D., 54 vjeç, banues në Berat.

Arrestimi i tij u bë pasi ka shkelur masën e sigurisë “Arrest në shtëpi” dhe është kapur nga shërbimet e Policisë jashtë ambienteve të banesës.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Largim i të burgosurit nga vendi i qëndrimit”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet