Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rritet frikshëm numri i viktimave nga Covid në Itali, mbi 23 mijë të infektuar

Vijojnë të rriten në mënyrë alarmante shifrat e infektimeve dhe viktimave nga koronavirusi në Itali.

Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë 853 pacientë, nga 630 viktima që u regjistruan një ditë më parë.

I lartë vijon të jetë edhe numri i infektimeve, ku në këto 24 orë kanë rezultuar pozitivë 23 232 persona, nga 189 mijë tamponë të realizuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet