Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rritet frikshëm numri i të infektuarve në Maqedoninë e Veriut

Janë rritur frikshëm kurba e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut.

Teksa një ditë më parë u regjistruan 387 raste pozitive, gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë me Covid-19 plot 1035 persona.

Autoritetet shëndetësore maqedonase raportojnë se në 24 orë janë kryer 3143 teste të dyshuara për Covid-19.

Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 15 pacientë, ndersa janë shëruar 998 persona.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet