Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rindërtimi, në fokus arsimi/ Rama dhe  ministrja Kushi në konferencë online për shtyp

Kryeministri Edi Rama është në një konferencë për shtyp online në këto momente, i shoqëruar nga ministrja e Arsimit, Evis Kushi.

Në qendër të bashkëbisedimit me gazetarët do të jetë rindërimi në arsimi.

Rama apeloi për kujdes në këto ditë për të dhënë një kontribut të jashtëzakonshëm në këtë luftë me pandeminë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet