Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Po ndryshohet diagnoza e viktimave me COVID/ Rama: E turpshme! Se kujt do i hynte në punë vetëm imagjinata e tyre e di

Akuzave të opozitës se po ndryshojnë diagnozën për viktimat e COVID, Rama tha se kjo nuk është aspak e vërtetë.

“Se kujt do i hynte në punë, se kush do përfitonte nga kjo, këtë mund ta thotë vetëm i imagjinata e atyre që arrin të përdorin edhe të vdekurit dhe vdekjen si nevojë e një lufte të dëshpëruar për pushtet, nuk ka asgjë për të diskutuar, është e turpshme.

Diagnozat i vendosin mjekët, nuk jemi ne, aq më pak politika të vërë diagnoza”, tha Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet