Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Plas bombola e gazit në Tiranë, burrë e grua përfundojnë në spital

Një bombol gazi ka palsur sot në një shtëpi në Tiranë dhe si pasojë janë plagosur burrë e grua, të cilët janë dërguar në spital për të marrë trajtim mjekësor.

Bombola ka shpërthyer në ambientet e jashtme të shtëpisë. Deri më tani nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore dhe nëse kanë marrë shumë plagë nga shpërthimi.

“Më datë 24.11.2020, rreth orës 12:11, në rrugën “Shefqet Kuka”, në ambientet e jashtmë të banesës së shtetasit M.G., ka plasur një bombul gazi, dhe për pasojë janë dëmtuar lehtë shtetasi M.G dhe bashkëshortja e tij shtetasja D.G, të cilët u dërguan në spital, për ndihmë mjekësore”, thotë policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet