Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Performanca erotike/ Jennifer Lopez akuzohet se kopjoi Beyonce

Të gjithë sytë ishin nga Jennifer Lopez gjatë mbrëmjes së American Music Awards që u zhvillua në Los Angeles.

Diva e muzikës bëri një performancë të jashtëzakonshme që ngacmoi imagjinatën gjatë interpretimit të hitit të saj “Pa’ Ti + Lonely” në bashkëpunim me Maluman.

Por shumë prej fansave e kanë krahasuar 51-vjeçaren me interpretimin e Beyonce Knowles.

Fansat e Beyonce kanë pohuar se që nga stili i flokëve, vallëzimi, karrigia dhe lëvizjet tjera, performanca e J.Lo ngjante shumë me atë që kishte bërë Beyonce në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy kur interpretoi “Drunk In Love”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet