Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Meta ktheu ligjin për Policinë e Shtetit, reagon Balla: Natën takohet me ish-shefa policie që i quante të kanabizuar

Pas kthimit në Kuvend nga Presidenti i Republikës, Meta, të ligjit për Policinë e Shtetit, ka ardhur edhe reagimi i parë nga përfaqësues të mazhorancës.

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, përmes një postimi në facebook, shkruan se ligji kthehet në Kuvend nga i njëjti që takohet natën me ish-shefa policie që i quante të kanabizuar.

“Presidenti i Republikës kthen ditën ligjin për Policinë e Shtetit, ndërsa Ilir Meta takohet natën me ish-shefa policie që i quante të kanabizuar! Ndërsa mes ditës dhe natës, shkel ligjin për festa kolektive duke u treguar shqiptareve se sa serioz është kur flet për Kushtetute e për ligj”, shkruan në Facebook Balla.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet