Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kryemadhi: Kam puthur Metën në buzë, por se ka kapur Covidi

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zbuluar se ka kaluar koronavirusin, por nuk pa pasur asnjë simptomë. Këtë e ka zbuluar kur do të operohej nga bajamet dhe mjekët i thanë se kishte qenë e infektuar, por nuk ka përjetuar asnjë shenjë.

Ajo është shprehur se maskën se ka vënë për asnjë moment dhe pavarësisht se ka puthur në buzë Ilir Metën, këtë të fundit se ka kapur virusi.

“Maskën s’e kam vënë sepse s’kam puthur asnjë në buzë, përveç Ilir Metës. Edhe Metën që e kam puthur, s’e ka kapur dhe këtë gjë e kanë treguar testet.

I kemi bërë të gjithë, i bëjmë herë pas here, se duhet t’i bëjmë”.”-tha Kryemadhi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet