Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kaloi në mbidozë, ndërron jetë make-up artistja shqiptare

Ka ndërruar jetë në moshë të re make-up artistja kosovare, Marigona Obërtinca.

Lajmi i hidhur është bërë i ditur nga familjarët e së ndjerës.

Sipas mediave vendase, bëhet me dije se artistja kosovare ka vdekur nga mbidoza.

Burimet tregojnë se Marigona ishte shtrirë në spital pas përdorimit të tepruar të narkotikëve dhe nuk ka arritur të mbijetonte.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet