Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Futbollisti shqiptar shkëlqen në Champions, shënon ndaj Juventuesit

Sumuesi shqiptar, Myrto Uzuni i ka shënuar në Champions League Juventusit.

Beratasi ka përfituar nga një kundërsulm duke kaluar Cuadrado-n në dylyftim për ta shtyrë topin prapa shpinës së Sczezny.

Epike ishte festimi i tij si Cristiano Ronaldo, të cilin e ka kundërshtar sot.

Ferencvaros ka kaluar në avantazh i pari në Torino ndaj Juventusit në sfidën e vlefshme për grupet e Champions League, por Cristiano Ronaldo barazoi në minutën e 35-të duke vendosur balancat.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet