Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fshehu një person në kabinën e makinës për të kaluar kufirin ilegalisht, pranga 44-vjeçarit

Policia e Durrësit goditi një rast të kalimit të kufirit në mënyrë të paligjshme.

Efektivët konstatuan në makinën e 44-vjeçarit B. S. një person të fshehur në kabinën e mjetit.

Ai do të kalonte kufirin, por plani i dështoi pas kontrollit nga autoritetet.

Drejtuesi i mjetit, 44-vjeçari, u prangos, ndërsa i fshehuri u procedua penalisht.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet