Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Edhe unë jam i virgjër”, Mevlani habit me deklaratën në takimin me vajzën nuk ka pasur kurrë marrëdhënie intime

Edhe pse takimi mes Mevlan Shabës dhe Sindi Locit nisi mirë, situata e qetë nuk zgjati shumë.

Mevlani njihet për shakatë që bën sa herë jep një mendim, por kjo gjë nuk i pëlqeu aspak Sindit, e cila e “akuzoi” si të pavëmendshëm.

Por, gjatë bisedës, duket se shakatë e konkurrentit kaluan edhe në tallje, siç u cilësuan edhe në studio nga opinionisti, Arjan Konomi, sepse ai bëri një deklaratë të fortë (me shaka), duke thënë se është i virgjër, ashtu si 22-vjeçarja me të cilën kishte dalë në takim.

Pjesë nga biseda:

Mevlan Shaba: A mendon që fakti që jemi të dy artistë mund të na përputhi?

Sindi Loci: Çfarë ke gjë tjetër të përbashkët ti me mua përveç kësaj që the?

Mevlan Shaba: Të ta tregoj?

Sindi Loci: Po!

Mevlan Shaba: S’e kam treguar asnjëherë në fakt këtë gjë… Edhe unë jam i virgjër!

Sindi Loci: Po ti qenke tamam për gjynah…

Mevlan Shaba: Po pra, tamam burrë për shtëpi.

Sindi Loci: Kjo pjesa jote që ti i merr të gjitha gjërat me shaka nuk më pëlqen.

Mevlan Shaba: Po thash të të provokoja një herë të shihja karakterin tënd.

Sindi Loci: Po ti e ke parë tashmë karakterin tim.

Mevlan Shaba: Po pra, që merrke flakë shpejt…

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet