Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“E mora vesh kur u operova”, Monika Kryemadhi mposht Covid-19. Tregon simptomat

Monika Kryemadhi zbuloi në Open se e ka kaluar Covid 19, por nuk pa pasur asnjë simptomë.

Ajo tha se këtë e ka zbuluar kur ka kryer operacionin e bajameve, ndërsa tha se ajo është e vetmja në familje që ka kaluar covidin.

“Po zbuloj diçka për herë të parë. Unë e kam kaluar covid pa asnjë simptomë.

Pa temperaturë, dhimbje të tjera me radhë. E mora vesh kur do operohesha nga bajamet dhe mjekët italianë më thanë që e ke kaluar covidin”, tha ajo në Open.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet