Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Situata e COVID/ Brataj: Numri i telefonit që duhet të merrni nëse nuk kemi mundësi kontakti me mjekun e familjes

0800 40 40 është numri ku çdo qytetar duhet të marrë në celular në momentin që nuk ka mundësi që të komunikojë me mjekun e familjes dhe ka shfaqur simptomat e COVID.

“Nëse nuk mund të komunikoni me mjekun e familjes 0800 40 40 dhe ne i gjejmë mundësinë që të gjejmë sistemin e referimit për shërbimit që i duhet”, tha Brataj në mbledhjen e përjavshme të Komitetit Teknik të Ekspertëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet