Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rëndohet bilanci nga aksidenti në ‘Shkallën e Tujanit’, shkon në 2 numri i viktimave

Rëndohet bilanci i aksidentit të ndodhur dje tek ‘Shkalla e Tujanit’. Si pasojë e plagëve të marra, ka humbur jetën pasagjerja e mjetit, Defa Kaloshi, 73 vjeç, nëna e drejtuesit të mjetit.

Kujtojmë se dje humbi jetën edhe Hider Daci, i cili po ashtu pasagjer. Ndërkohë që në gjendje të rëndë është edhe pasagjeri tjetër që udhetonte me këtë makinë. Polica arrestoi drejtuesin e mjetit, Neki Kaloshi, i cili duke drejtuar një “Land Rover”, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dale nga rruga.

Po hetohet firma sipërmarrëse që po kryente punime në rrugë, kompania “Gjoka Construksion”, në lidhje me punimet dhe masat e sigurisë në punë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet