Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rakacolli: Mësimi në universitete do të vijojë online deri në një urdhër të dytë

Mësimi online do të vijojë edhe për një periudhë tjetër pa afat. Lajmi është bërë i ditur nga Komiteti Teknik.

“Ka në rëndim të lehtë të situatës, por është në kontroll. Mësimi në universitete do të vazhdojë online edhe për një periudhë në varësi të njoftimit që do të bëjmë”, tha zv. ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet