Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përmbysja e tankut të ushtrisë izraelite bëhet hit në rrjet

Videoja e aksidentimit të një tanku të ushtrisë izraelite gjatë momentit të transportit ka bërë xhiron e rrjetit në pak orë.

Në pamje shihet mjeti i rëndë luftues i cili nxiton për t’u ngjitur në makinën që do e transportonte, por më pas batohet dhe rrotullohet në rrugë.

Fatmirësisht nga një ngjarje nuk pati të lënduar edhe pse një ushtar rrezikoi shumë të shtypej nga tanku teksa rrokullisej.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet