Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Majku mohoi lidhjen, dalin fotot që Miss Kosova kaloi natën në shtëpinë e tij

Reperi i njohur shqiptar, Majk, është munduar gjithmonë ta mbajë të rezervuar jetën private mirëpo duket se nuk po ia del.

Disa foto ku ai dhe Miss Kosova, Blerta Veseli, i kanë publikuar nga i njëjti vend ngjallën kureshtje se dyshja mund të jenë në një lidhje dashurie e për t’i forcuar dyshimet u publikua një foto të cilën thuhej se e publikoi Majk nga llogaria e Blertës në Instagram.

Lidhur me këtë çështje ka folur edhe vetë reperi i cili ka mohuar gjithçka, mirëpo disa foto që po qarkullojnë sërish e thonë të kundërtën. Bazuar në disa foto të mëhershme të Majk, krahasuar me ato të tanishmet që janë publikuar në llogarinë e tij dhe Blertës, lë të kuptohet se kjo është shtëpia e Majk dhe se Miss Kosova mbrëmjen e ka kaluar pikërisht në shtëpinë e reperit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet