Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Infektohet me COVID-19 kryetari i Bashkisë së Belshit

Kryetari i Bashkisë Belsh, Arif Tafani është infektuar nga koronavirusi.

Bëhet me dije se ai është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se është karantinuar në banesë.

Puna vijon normalisht në bashkinë e Belshit.

Tafani është në krye të Bashkisë së Belshit dhe vjen nga rradhët e Partisë Socialiste.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet