Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I dehur dhe pa patentë përplaset me shtyllën e tensionit, arrestohet 40-vjeçari në Delvinë

Një 40-vjeçar në gjendje të dehur është përfshirë në një aksident, ndërkohë që është arrestuar.

Ngjarja ndodhi në Delvinë.

Skender Ramo, pa patentë dhe në gjendje të dehur, është përplasur me një shtyllë tensioni, duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet