Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Disa punonjës me COVID, mbyllen disa zyra të bashkisë Gjirokastër dhe të bankave të nivelit të dytë

ISHSH ka mbyllur disa zyra në Bashkinë e Gjirokastrës, pasi kanë rezultuar pozitive me COVID disa punonjës.

Por COVID ka hyrë edhe në disa banka të nivelit të dytë në këtë qark dhe si pasojë janë mbyllur edhe disa zyra të tyre në mënyrë të pjesshme.

Pas rasteve me COVID janë lënë porosi që të dezinfektohen zyrat.

Shifrat e COVID janë në rritje në vendin tonë dhe kj oka sjellë dhe shtrëngim të masave nga ana e Komitetit Teknik.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet