Theu dhe grabiti dyqanin, në pranga 23-vjeçari

Aktualitet
Theu dhe grabiti dyqanin, në pranga 23-vjeçari

Një 23-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka grabitur dhe thyer në dyqan në Bulqizë. Në pranga ka rënë E. A., 23 vjeç, banues në Bulqizë.

I riu po ashtu, siç njofton policia është autor edhe i vjedhjeve të tjera.

ME TE LEXUARAT