Pozitiv me COVID-19 zv.drejtori i Rendit i DVP Tiranë

Aktualitet
Pozitiv me COVID-19 zv.drejtori i Rendit i DVP Tiranë

Një tjetër drejtues i Policisë së Shtetit është infektuar me koronavirus. Behet fjalë për zv.drejtorin e Rendit e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, Dhimitraq Ziu.

Mësohet se Ziu aktualisht është në gjendje të stabilizuar dhe po trajtohet në banesë.

Kujtojmë se pak ditë më parë u infektua me COVID-19 dhe kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

ME TE LEXUARAT