Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pozitiv me COVID-19 zv.drejtori i Rendit i DVP Tiranë

Një tjetër drejtues i Policisë së Shtetit është infektuar me koronavirus. Behet fjalë për zv.drejtorin e Rendit e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, Dhimitraq Ziu.

Mësohet se Ziu aktualisht është në gjendje të stabilizuar dhe po trajtohet në banesë.

Kujtojmë se pak ditë më parë u infektua me COVID-19 dhe kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet