Kush është socialisti që nuk iu nda vajzës së ish-deputetes së PD-së?!

Showbiz
Kush është socialisti që nuk iu nda vajzës së

Modelja Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda, ka rrëfyer pa komplekse mesazhet që i vijnë në rrjetet sociale nga djemtë socialistë.

Ada veçon një rast kur një socialist e kishte ngaacmuar, por më pas i kishte bërë bllok, pasi e dashura e tij ishte xheloze.

"Ngacmime nga socialiste ka plot. Por s’dua të përmend emra duke qenë se shumica kanë krijuar familje.

Më kanë ngacmuar në rrjetet sociale, madje njëri më shkruante, më pas më bëri bllok 3 vjet, sepse kishte të dashurën xheloze.

Kur u ndanë më zhbllokoi dhe filloi sërish" (qesh)-deklaron Ada.

ME TE LEXUARAT