Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Infektohet me covid-19, mjeku shtrohet në spital

Infektimit me koronavirus nuk i ka shpëtuar as mjeku Drini Dobi. Neurologu në qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” është infektuar me COVID dhe aktualisht po trajtohet në spital.

Mësohet se gjendja e mjekut është stabël. Drini Dobi u prek nga sëmundja pak ditë më parë.

Duke qenë në vijën e parë, mjekët janë më të rrezikuarit për t’u infektuar nga koronavirusi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet