Gjoba pas ditëlindjes, ironizon Bes Kallaku: Mos harroni këtë shokun, do paguajë gjobën e Ijes

Showbiz

Aktori Bes Kallaku reagoi pasi policia gjobiti administratorin e lokalit ku organizoi festën e 35-vjetorit të lindjes.

Policia pezulloi gjashtë efektivë policie për moskryerje të kontrollit të territorit si dhe pritet të ndëshkojë 30 të ftuarit në ceremoni, mes tyre dhe Presidenti Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi për thyerje të masave anti-covid.

Në një postim në rrjete sociale, aktori i humorit ka ironizuar vendimin e policisë teksa ka publikuar një foto krah Leonard Kokës, vëllait të ish-ministrit Lefter Koka, ku shkruan me ironi:

“Flm që ishe dhe ti i pranishëm tek ditëlindja ime. Mos ma harroni këtë shokun. Ky do të paguajë dhe gjobën e Ijes.”

ME TE LEXUARAT