Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dhunoi mjekun në Elbasan, arrestohet i riu

Policia e Elbasanit ka arrestuar një 29-vjeçar, i cili gjatë ditës së djeshme goditi një mjek në spitalin e qytetit teksa ishte në krye të detyrës.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje, ndërkohë që policia bën me dije se gjithçka ndodhi në urgjencën e spitalit të Elbasanit.

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin: K.G., 29 vjeç, banues në Elbasan, pasi në urgjencën e spitalit Elbasan, ka goditur dhe kanosur me fjalë mjekun e gatshëm shtetasin Sh.K., 55 vjeç, banues në Elbasan”, bën me dije policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet