Zjarr tek Piramida në Tiranë, policia: Ka vetëm dëme materiale

Aktualitet
Zjarr tek Piramida në Tiranë, policia: Ka vetëm dëme

Nje zjarr ka rene diten e sotme tek Piramida ne Tirane nderkohe qe policia thote se ka nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen.

Tiranë/Informacion paraprak.

Më datë 21.11.2020, rreth orës 18:15, në bulevardin "Dëshmorët e Kombit", ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

ME TE LEXUARAT