Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vetëm barazim, Bayern nuk ia del ta mposhtë Bremenin

Skuadra Bayern Munchen nuk ka arritur më shumë se barazim në përballje me Werder Bremen.

Ndeshja ku mori pjese edhe shqiptari Milot Rashica ka mbaruar me rezultat 1-1.

Werder Bremen ka shënuar golin e parë përmes Eggestein në fund të pjesës së parë.

Bayern Munchen ka barazuar rezultatinnë minutën e 62-të me golin e shënuar me kokë nga Coman. .

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet