Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

‘I dha like modeles braziliane në Instagram’, Vatikani nis hetimet mbi profilin e Papa Françeskut

Vatikani ka vendosur të nisë një hetim të brendshëm për një lajm që ka qarkulluar ditët e fundit në mediat italiane.

Bëhet fjalë për një “like” që profili i Papa Françeskut në Instagram i ka dhënë një modeleje braziliane Natalia Garibotto.

Verifikimi ka nisur edhe nga vetë kompania e Instagram nëse ai ishte një gabim njerëzor, një falsifikim apo një hacker.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet