Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Fshihen viktimat, morgu plot”, Basha: Fjalët e Ramës nuk i beson më askush

Kryetari i PD Lulzim Basha reagoi ndaj pergjigjes se kryeministrit lidhur me akuzat per fshehjen e numrit real te viktimave te Covid ne Shqiperi.

Basha tha se Rames iu deshen dy dite per tu pergjigjur, por shtoi se ate nuk e beson tashme snjeri.

Reagimi i Bashes:

Pasi denoncimit të fakteve se gënjeu për numrin e viktimave të Covid-19, Ramës ju deshën dy ditë për t’u përgjigjur.

Dy ditë përpjekje për të manipuluar faktet dhe për të fshehur të vërtetën që pamë të gjithë. E ka kot sepse askush nuk i beson më

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet