Elbasan/ Goditi dhe kërcënoi mjekun e urgjencës, në pranga një 29-vjeçar

Aktualitet
Elbasan/ Goditi dhe kërcënoi mjekun e urgjencës, në pranga

Një 29-vjeçar në Elbasan u arrestua pasi ka goditur një mjek dhe e ka kërcënuar.

Policia njofton se 29-vjeçari me iniciale K.G. ka goditur një mjek me iniciale Sh. K. 55 vjeç në urgjencën e spitalit të Elbasanit.

Nuk dihet ende shkaku i kësaj ngjarje.

ME TE LEXUARAT