Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Elbasan/ Goditi dhe kërcënoi mjekun e urgjencës, në pranga një 29-vjeçar

Një 29-vjeçar në Elbasan u arrestua pasi ka goditur një mjek dhe e ka kërcënuar.

Policia njofton se 29-vjeçari me iniciale K.G. ka goditur një mjek me iniciale Sh. K. 55 vjeç në urgjencën e spitalit të Elbasanit.

Nuk dihet ende shkaku i kësaj ngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet