Plas skandali/ Zbulohet tradhtia e Princeshës së Dubait me truprojën: E pagoi 1.2 mln paund që…

Soft
Plas skandali/ Zbulohet tradhtia e Princeshës së Dubait me

“Daily Mail” shkruan se gruaja e sundimtarit të Dubait i ka dhënë të dashurit të saj, truprojës britanik 1.2 milion paund që të mos fliste për lidhjen e tyre.

Gjithashtu raportohet se ajo e ka mbajtur me dhurata luksoze gjatë lidhjes së tyre 2-vjeçare, mes tyre edhe një orë 12 mijë paund dhe armë të mirë.

Princesha Haya, gruaja e gjashtë dhe më e re e miliarderit Sheik Mohammed Al Maktoum, e shpërbleu truprojën britanik, me kushtin që ai ta shoqëronte kudo që shkonte.

Tradhtia e saj u bë çështje edhe gjatë seancës në Gjykatën e Lartë kundër burrit të saj në Londër, ku ajo fitoi kujdestarinë e dy fëmijëve që ka me sheikun.

ME TE LEXUARAT