Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, policia: Ka vetëm dëme materiale

Aktualitet
Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, policia: Ka

Një banesë është përfshirë nga flakët rreth orësh 22:21, në rrugën “Luigj Gurakuqi” në Tiranë”.

Sipas policisë zjarri ka rënë në banesën e shtetasit B.L 54 vjeç dhe raportohet vetëm për dëme materiale.

Ndërkohë, zjarrëfikëset ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 20.11.2020, rreth orës 22:21, në rrugën “Luigj Gurakuqi”, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit B.L., 54 vjeç, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e forcave zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

ME TE LEXUARAT