Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nuk përballoi karantinën, vret veten 24-vjeçarja

Një 24-vjeçare në Belgjikë është vetëvrarë pasi sipas familjarëve nuk mund të përballonte mbylljen e vendit.

E reja e cila sapo kishte hapur dyqanin e saj me produkte bukurie në Liege është kthyer në simbol të dëshpërimit përballë pandemisë në Belgjikë.

Akti i saj ka shkaktuar një reagim të madh në shoqëri, ndërkohë që numri i të prekurve në vend sa vjen e rritet.

Për rastin në fjalë foli edhe kryeministri i Belgjikës një ditë më parë në parlament.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet