Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dy futbollistë dhe një zyrtar i Kukësit infektohen me koronavirus

Dy futbollistë të Kukësit dhe zëdhënësi i saj kanë rezultuar me koronavirus. Mësohet se futbollistët e infektuar janë Godberg Barry Cooper e Mehdi Hetemaj si dhe zyrtari Erion Allaraj.

Ata janë vetëizoluar në shtëpi, duke shmangur kontaktet me pjesën tjetër të skuadrës.

“Futbolli Klub Kukësi iu uron shërim të shpejtë dhe iu bën thirrje të gjithëve të respektojnë protokollet dhe të qëndrojnë të sigurt”, thuhet në njoftimin e F.K. Kukësit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet