Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Akuzat e Bashës, shefja e Infektivit publikon foton: Jemi në punë, ditë dhe natë

Shefja e Infektivit, Najada çomo ka postuar një foto nga spitali COVID-1 së bashku me stafin e mjekëve.

Ditën e sotme Najada çomo bashkë me mjekët doli në një deklaratë duke iu përgjigjur Lulzim Bashës që akuzon se numri i viktimave nga COVID-19 është fshehur në Shqipëri.

Çomo në statusin e saj në Facebook thotë se mjekët në spitalin e Infektiv janë në punë, ditë e natë, për të shpëtuar jetë.

STATUSI NGA NAJADA ÇOMO

Ne jemi ne pune, dite dhe nate, per te shpetuar Jete, te gjithe Bashke 🙏🙏
Ne jemi per Ju dhe me Ju🤝

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet