Akuzat e Bashës, shefja e Infektivit publikon foton: Jemi në punë, ditë dhe natë

Aktualitet
Akuzat e Bashës, shefja e Infektivit publikon foton: Jemi në

Shefja e Infektivit, Najada çomo ka postuar një foto nga spitali COVID-1 së bashku me stafin e mjekëve.

Ditën e sotme Najada çomo bashkë me mjekët doli në një deklaratë duke iu përgjigjur Lulzim Bashës që akuzon se numri i viktimave nga COVID-19 është fshehur në Shqipëri.

Çomo në statusin e saj në Facebook thotë se mjekët në spitalin e Infektiv janë në punë, ditë e natë, për të shpëtuar jetë.

STATUSI NGA NAJADA ÇOMO

Ne jemi ne pune, dite dhe nate, per te shpetuar Jete, te gjithe Bashke ??

Ne jemi per Ju dhe me Ju?

ME TE LEXUARAT