Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Termet 4.3 rihter ne Greqi, lëkundet zona e Patras

Një termet realitivisht i forte eshte regjistruar ne Greqi.

Sipas ESMC, fuqia e termetit ka qene 4.3 rihter.

Lekundja eshte regjistruar ne zonen e Patres 10 kilometer ne thellesi te tokes.

Bazuar ne te dhenat e qendres rajonale te monitorimit, termeti eshte regjistruar ne ora 01.10 pas mesnate, citon lajmifundit.al.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet