Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I dehur në timon/ 35 vjeçari përplaset me kamionin në aksin kombëtar

Një 35 vjecar i dehur për pak sa nuk ka shkaktuar një tragjedi në aksin rrugor Librazhd-Përrenjas.

Shtetasi me iniciale I. K., 35 vjeç, banues në Përrenjas, u kap në flagrancë pasi duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen”, në gjendje të dehur është përplasur me mjetin tip kamion me drejtues shtetasin Q. B.

Për pasojë janë plagosur të dy drejtuesit e mjeteve, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprimet e mëtejshme procedurale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet