Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Gjysma ime më e mirë”, Rama krenar për Lindën, shpërndan video-mesazhin e saj

Kryeministri Edi Rama publikon në ‘Facebook’ video-mesazhin e bashkëshortes së tij, Linda Rama, e cila do të marrë pjesë në WomensEntrepreneurshipDay.

Teksa kryeministri e quan Lindën gjysmën e tij më të mirë, thekson se ajo ka publikuar këtë video me rastin e Ditës Botërore të Grave Sipërmarrëse.

Mesazhi i Ramës:

“E privilegjuar që sot në #WomensEntrepreneurshipDay të bashkoj zërin me @CherieBlairFndn për gratë sipërmarrëse në vendet me të ardhura të mesme e të ulëta.

Pavarësisht përballjeve të këtij viti unikal në jetën tonë, gratë sipërmarrëse mbeten shembuj shprese! Mbeshtetini ato!” – me këto fjalë në Twitter, Linda, gjysma ime më e mirë, ka publikuar këtë video me rastin e Ditës Botërore të Grave Sipërmarrëse❤️

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet