Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fier/ ‘Golfi’ i pret rrugën, makina e policisë përplas një këmbësor

Një aksident rrugor ndodhi mëngjesin e sotëm në Fier. Një 54-vjeçar është përplasur nga një makinë policie e për pasojë ka pësuar dëmtime të lehta.

Ngjarja ndodhi në lagjen “Sheq i madh”, një makinë tip “Golf” i ka prerë rrugën makinës së policisë duke dalë nga një rrugë dytësore.

Efektivi i policisë me iniciale K.C. ka manovruar duke dalë nga rruga e duke u përplasur me një pemë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet